29 listopada 2013 12:54

Dzień Patrona i Święto Niepodległości

7 listopada 2013 w naszej szkole odbył się DZIEŃ PATRONA. Z tej okazji wszyscy uczniowie byli ubrani na galowo. Na auli odbył o się uroczyste ślubowanie klas 1 gimnazjum oraz prezentacja multimedialna o Marii Skłodowskiej – Curie. Atmosfera tego dnia była wspaniała. Życzymy pierwszoklasistom sukcesów w nauce i uśmiechu każdego dnia w gimnazjum.

11 listopada przypada Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji każda klasa przygotowała plakaty oraz dekoracje w swoich klasach. W opinii samorządu najlepiej przygotowała się klasa IIa, której wychowawcą jest pani Joanna Olszewska – Gredka. W nagrodę klasa IIa otrzyma słodki upominek. Gratulujemy!!!