09 października 2013 09:50

TYDZIEŃ INTEGRACJI GIMNAZJUM

Od 7 do 11 października w Zespole Szkół Publicznych będzie trwał tydzień integracji gimnazjum. Celem naszej akcji jest integracja, poznanie kolegów i koleżanek z różnych klas gimnazjum oraz wspólna zabawa.

Harmonogram:

Pn – wt            Wykonanie i wystawa tablo wszystkich klas gimnazjum  na korytarzu I piętra (uczniowie tworzą plakaty przedstawiające ich klasę).

Śr            Poczęstunek międzyklasowy ( każda klasa przygotuje poczęstunek, na który zaprosi uczniów z innych klas gimnazjum, cała zabawa będzie trwała podczas godziny wychowawczej).

Pt            Prezentacja filmu (podczas tygodnia integracji będzie nam towarzyszyć aparat i kamera, które zarejestrują najciekawsze momenty wspólnej integracji. Uśmiechajcie się śmiało do Magdy Zmitrowicz – to ona uwiecznia najciekawsze momenty tego tygodnia).

ZAPRASZAMY DO ZABAWY, POKAŻMY, ŻE  POTRAFIMY WSPÓŁDZIAŁAĆ!!!

Po zakończeniu tygodnia integracji gimnazjum zapraszamy do oglądnięcia zdjęć w galerii samorządu.