14 kwietnia 2014 21:46 | Aktualności

Dzień św. PATRYKA czyli dzisiaj wszyscy jesteśmy Irlandczykami

20 marca 2014r. w ZSP im Marii Skłodowskiej-Curie obchodziliśmy dzień Św. Patryka, patrona Irlandii.

Tego dnia odwiedził nas irlandzki skrzat, Leprikon, zapewniając uczniom mnóstwo atrakcji. Ponieważ królował kolor zielony, można było spróbować zielonego jedzenia, a każdy uczeń ubrany na zielono został obdarowany słodkościami. Leprikon nie zapomniał również o najmłodszych i zorganizował dla nich poszukiwania garnca ze złotem. Natomiast starsi uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę biorąc udział w konkursie o Św. Patryku.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do wspólnej zabawy za rok.

cam00246.jpg

cam00221.jpg