03 października 2019 11:33 | Aktualności

Zajęcia organizacyjne Projektu matematycznego „Zaprojektuj szkolny dziedziniec od nowa”

W dniu 1 października 2019r odbyło się pierwsze spotkanie uczniów zakwalifikowanych do Projektu „Zaprojektuj szkolny dziedziniec od nowa” w ramach programu grantowego mPotęgi. Na spotkaniu uczniowie zapoznani zostali z ideą Projektu, oraz ustalono wspólnie terminy spotkań w ramach zajęć z podstaw geometrii oraz zajęć z architektem krajobrazu. Startujemy 9 października 2019r.

Jerzy Baranowski