03 października 2019 11:26 | Aktualności

Dzień Języków Obcych

Dzień języków obcych? W naszej szkole trwał cały tydzień! 26 września został ogłoszony Europejskim Dniem Języków, w którym co roku Rada Europy chce zachęcić Europejczyków do nauki języków obcych. My w tym roku mieliśmy okazję poznać najpopularniejsze zwroty w następujących językach: rosyjski, włoski, litewski, holenderski, francuski, czeski, szwedzki i portugalski. Uczniowie wytrwale pracowali na lekcjach wychowawczych wyszukując ciekawe słówka i tworząc kreatywne logo zachęcające do nauki języków obcych. Efekty ich wspólnej pracy możemy podziwiać na korytarzach, a przy okazji możemy się wiele nauczyć, bo taka nauka języka może być przyjemna.

Serdecznie dziękujemy wychowawcom i uczniom za przygotowanie plakatów. Ciao!

Nauczyciele języków obcych