16 września 2019 09:58 | Aktualności

Szkolna gazeta reaktywowana!

Nowy rok szkolny zaczynamy od wspaniałych informacji – po latach szkolna gazeta będzie znowu wydawana! Pani Paulina Góral oraz Pan Marceli Chomicz postanowili połączyć siły i obieli swoją opieką nie tylko Samorząd Uczniowski, ale także Redakcję Szkolnej E-gazety. Przedsięwzięcie okazało się strzałem w dziesiątkę, gdyż wielu uczniów bardzo chętnie zgłosiło się na posady redaktorów. Gazeta ma nadążać za duchem czasu i będzie wydawana w formie elektronicznej. Znajdą się w niej nie tylko liczne relacje z wydarzeń szkolnych, ale także tych organizowanych przez MDK w Ośnie Lubuskim. Opisom będą towarzyszyć kolorowe zdjęcia wykonane przez naszych fotoreporterów. Gazeta ma umożliwić uczniom wypowiadanie się na interesujące ich tematy oraz zabieranie głosu w ważnych dla nich sprawach. Premiera pierwszego numeru planowana jest w październiku, a towarzyszyć jej będzie huczna inauguracja.

2resizer1500q80.jpg