12 września 2019 14:21 | Aktualności

Nowy rok szkolny, nowa aktywna przerwa :)

Nowy rok szkolny rozpoczęty pełną parą!

11.09.19r uczniowie klas IV-VIII w czasie długiej przerwy zgromadzili się na dziedzińcu szkolnym, by wziąć udział w pierwszej w tym roku Aktywnej Przerwie.

Aktywna Przerwa to akcja profilaktyczno- integracyjna mająca na celu redukowanie napięcia emocjonalnego, budowanie przyjaznej atmosfery w szkole oraz poznawanie prozdrowotnych sposobów spędzania czasu wolnego. Tym razem psycholog z uczniami bawili się wspólnie wykonując szalone zumbowe ruchy do najnowszych hitów. Twarze uczniów najpierw ozdobiły piękne uśmiechy, a następnie rumieńce przejęcia i zmęczenia. Uczniowie Naszej szkoły pokazali jak można efektywnie wykorzystać przerwę, zanosząc się przy tym śmiechem! Brawo Wy kochani uczniowie!

Maja Masztalerz