25 czerwca 2019 10:37 | Aktualności

MAMY WAKACJE !!!

W końcu nadszedł długo wyczekiwany przez uczniów moment. W środę (19.06.19) zakończył się rok szkolny. Apel odbył się na dziedzińcu szkolnym. Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnie, od wspólnego zaśpiewania Mazurka Dąbrowskiego. Następnie przemawiała Pani Dyrektor Monika Wróbel podsumowując osiągnięcia szkoły. Głos zabrał również Burmistrz – Pan Stanisław Kozłowski oraz Przewodnicząca Rady Rodziców – Pani Mariola Rogoś. Uczniowie, którzy ciężko pracowali przez cały rok szkolny i wykazywali się wzorową postawą otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody. Stowarzyszenie „Konwalia” również wręczyło nagrodę. Po zakończeniu apelu uczniowie udali się jeszcze do klas w celu otrzymania świadectw. Padło wiele miłych słów, były pożegnania, uściski, nauczyciele życzyli bezpiecznych i fantastycznych wakacji swoim wychowankom.

Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody, aby w trakcie ich trwania nabrali siły i energii na nadchodzący rok szkolny. Do ponownego zobaczenia we wrześniu!

MAMY WAKACJE !!!