25 czerwca 2019 09:18 | Aktualności

Ostatni dzwonek, pożegnanie ze szkołą

Nadszedł długo wyczekiwany moment dla wszystkich uczniów. 19 czerwca zakończył się kolejny rok szkolny. Dla niektórych był on trudny, dla innych pełen wyzwań i sukcesów, nowych doświadczeń. Uczniowie klas III gimnazjum, ósmoklasiści, rodzice, goście, dyrekcja oraz nauczyciele spotykali się w pełnym składzie, aby uroczyście zakończyć miniony rok oraz nagrodzić tych uczniów, którzy przez dziesięć miesięcy ciężkiej pracy zasłużyli na wyróżnienia. Zostały one wręczone absolwentom przez Panią Dyrektor Monikę Wróbel.

Zostały także przyznane Tytuły Prymusa Szkoły. Prymusem w Gimnazjum została Magdalena Socha, Tytuł Prymusa Szkoły Podstawowej otrzymał Tobiasz Węglarz.

Absolwenci i Rodzice otrzymali podziękowania i życzenia dalszych sukcesów na od Pana Burmistrza Stanisława Kozłowskiego, Pani Dyrektor Monikę Wróbel oraz Przewodniczącej Rady Rodziców- Pani Marioli Rogoś.

Uczniowie przygotowali przedstawienie na pożegnanie szkoły, cofnęliśmy się w czasie podczas fotorelacji ze szkolnych lat, uściskom, podziękowaniom i łez wzruszenia nie było końca.

Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody, aby w trakcie ich trwania nabrali siły i energii na nadchodzący rok szkolny.

Ostatni dzwonek, pożegnanie ze szkołą