07 maja 2019 13:48 | Aktualności

WYCIECZKA DO ZIELONEJ GÓRY

26 kwietnia uczniowie klasy IV d, V b, VI b uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Zielonej Góry. Celem wycieczki było zwiedzanie Centrum Przyrodniczego oraz zabawa w Parku Trampolin Skocoloko. Park Trampolin Skocoloko to jedno z najpopularniejszych miejsc sportowo- rekreacyjnych.

Po profesjonalnej rozgrzewce pod opieką instruktorów, uczniowie korzystali z szeregu atrakcji np. ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, basenów wypełnionych gąbkami, trampolin sportowych itp. Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej, okazała się świetnym miejscem, które dostarczyło niezapomnianych wrażeń.

Następnie udaliśmy się do Centrum Przyrodniczego, gdzie mieliśmy możliwość przeprowadzenia przygotowanych na każdym stanowisku doświadczeń. Uczniowie samodzielnie wykonywali eksperymenty: lepkość cieczy, kula plazmowa, bateria z dłoni, elastyczność kręgosłupa - to tylko niektóre z nich.

Przez całą wycieczkę towarzyszyła nam piękna, słoneczna pogoda. Było mnóstwo aktywności fizycznej, zabawy i emocji, a na dodatek niepostrzeżenie przemyciłyśmy naszym uczniom trochę wiedzy.