04 kwietnia 2019 15:23 | Aktualności

Konkurs „Młody Biolog”

Dnia 04.04.2019 odbył się Międzyszkolny Konkurs „Młody Biolog”. Wzięli w nim udział uczniowie klas V, VII i VIII Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej–Curie z  Ośna Lubuskiego oraz uczniowie klasy VII i VIII z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii z Ośna Lubuskiego. Pytania do rozwiązania były jednokrotnego wyboru i dotyczyły wiedzy z biologii z danego poziomu nauczania. Zgłosiło się wielu chętnych aby zdobyć tytuł „Młody Biolog”.

Z klas VIII tytuł „Młody Biolog” uzyskał Tobiasz Węglarz.

Ku mojemu zaskoczeniu i wielkiej radości została przeprowadzona runda rozstrzygająca dla klas V i VII, gdyż kilku uczniów uzyskało taką samą liczbę punktów.

I są to z klas V:

• Forbotko Aurelia
  • Kamiński Bartosz "Młody Biolog"
  • Łopata Natan
  • Skórzewska Hanna

Z klas VII

• Ikoniak Sandra
  • Nawrocka Amelia "Młody Biolog"
  • Szulc Aleksandra

Runda rozstrzygająca została przeprowadzona w 9 maja  2019 r. o godz. 13:30  (gabinet nr 19).

Bardzo dziękuję za tak liczne zaangażowanie!

Marta Róż