05 kwietnia 2019 16:29 | Aktualności

Szanowni Rodzice!

Informuję, że w przeprowadzonym na terenie Szkoły Podstawowej w Ośnie Lubuskim referendum, pracownicy szkoły opowiedzieli się za strajkiem.
W związku z powyższym istnieje możliwość, że planowany od 8 kwietnia 2019 roku (poniedziałek) strajk nauczycieli i pracowników oświaty odbędzie się także w naszej szkole i trwać będzie do odwołania. Zdaję sobie sprawę, że protest pracowników oświaty może wiązać się z pewnymi trudnościami dla Was i Waszych dzieci. Dla uczniów, którym Rodzice nie mogą zapewnić opieki w domach, zorganizowane zostaną zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej.
Informacje dotyczące powrotu do pełnego funkcjonowania szkoły zostaną Państwu przekazane przez dziennik elektroniczny niezwłocznie po ich uzyskaniu.
Prosimy Państwa o wyrozumiałość i wsparcie w trudnej sytuacji.

Monika Wróbel