03 kwietnia 2019 12:17 | Aktualności

Sztafetowe biegi przełajowe

Dnia 28 marca odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słubickiego w sztafetowych biegach przełajowych.

Wzięło w nich udział siedem szkół z naszego powiatu tj. SP nr 2 i 3 ze Słubic, Górzyca, Białków, Cybinka, Kowalów, Kunowice i uczniowie naszej szkoły. Bardzo udanie zaprezentowali się nasi uczniowie zdobywając 4 puchary.

Dziewczęta IV-V-VI klasa    I miejsce

skład: Byszko Beata, Tarasek Oliwia, Garczyk Oliwia, Płaskota Wiktoria i Weronika, Mizerska Iga, Sawicka Malwina, Garczyk Karina, Gołębiowska Zuzia, Zarzecka Lucyna, Mandziuk Zuzia.

Chłopcy IV-V-VI klasa I miejsce

skład: Fudalin Kamil, Bąk Kamil, Biernacki Jacek, Gwizdek Szymon, Waszkiewicz Krystian, Baibakov Kirylo, Łubowski Daniel.

Dziewczęta VII-VIII klasa  II miejsce

skład: Błaszczak Laura, Żenowska Monika, Nawrocka Amelia, Myszak Gabrysia, Cieślak Weronika, Laskowska Oliwia, Staroń Amelia, Ksel Paulina.

Chłopcy VII-VIII klasa  I miejsce

skład: Fudalin Dominik, Róż Patryk, Fudalin Tobiasz, Truszkowski Wiktor, Wrąbel Adam, Tiuchtiej Igor, Molsa Marcel, Płucienniczak Dominik.

Gratulujemy!