18 marca 2019 08:28 | Aktualności

Michał Pienio laureatem konkursu przedmiotowego

4 marca 2019 roku w Torzymiu odbył się etap wojewódzki Konkursu  Przedmiotowego z Geografii dla uczniów gimnazjów. Wśród zakwalifikowanych 23 uczniów z całego województwa lubuskiego znalazł się uczeń z naszej szkoły Michał Pienio. Uczniowie mieli do rozwiązania test składający się z 25 zadań otwartych i zamkniętych obejmujący materiał z trzech klas gimnazjum. Michał poradził sobie znakomicie. Napisał go na 90% i tym samym uzyskał tytuł Laureata. Jest to bardzo duży sukces. Dzięki niemu Michał jest zwolniony z części przyrodniczej egzaminu gimnazjalnego uzyskując maksymalną ilość punktów. Jesteśmy dumni i pełni podziwu dla Michała! Opiekunem ucznia była p. Barbara Jurkowska, której serdecznie gratulujemy!