06 marca 2019 20:09 | Aktualności

Z POLICJĄ JEST OK

Nasza szkoła zawsze chętnie współpracuje z policją. Policjanci wspierają nas w wielu przedsięwzięciach. Rozpoczynają i kończą z nami rok szkolny –  organizują prezentacje dotyczące bezpieczeństwa w szkole, w domu i w czasie wolnym. Ponadto służą nam zawsze pomocą w trudnych chwilach. W lutym odbył się Dzień Bezpiecznego Internetu, w związku z czym odbyły się zajęcia dla klas VI, VII, VIII poprowadzone przez st. asp. Iwonę Ciszewską oraz st. sierż. Dariusza Kujawę. Policjanci przedstawili uczniom prezentację multimedialną „Cyberprzemoc” oraz „Odpowiedzialność karna nieletnich”. Ponadto rozmawiali z młodzieżą na temat tego jak radzić sobie w sytuacjach, gdy doświadczają przemocy w sieci oraz do kogo zwrócić się o pomoc w takich przypadkach.

dsc_0619resizer1500q80.jpg