12 grudnia 2018 12:49 | Aktualności

Kiermasz Bożonarodzeniowy

Pastorałki, tańce i występy teatralne w wykonaniu najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej w Ośnie Lubuskim towarzyszyły kiermaszowi bożonarodzeniowemu zorganizowanemu w naszej szkole. W czasie jarmarku można było kupić pyszne ciasta, świąteczne pierniki oraz piękne, ręcznie wykonane przez rodziców i dzieci stroiki.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Ośnie Lubuskim oraz członkowie Stowarzyszenia „Konwalia” bardzo serdecznie dziękują wszystkim zaangażowanym w przygotowanie kiermaszu nauczycielom, rodzicom i uczniom. Pragniemy również podziękować Panu Jarosławowi Brudziszowi, który koordynował działania Szkolnej Służby Medycznej.

Z przyjemnością informujemy, że tegoroczny dochód z kiermaszu  wyniósł  4.546 zł. Zostanie on przeznaczony na stypendia naukowe, artystyczne i sportowe dla uczniów, które zostaną wręczone na zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

Kiermasz Bożonarodzeniowy