23 października 2018 09:36 | Aktualności

Wyjście terenowe SKKT

W piątek 5 października 2018 r. po lekcjach odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym wyjście terenowe członków koła SKKT. 24 uczniów wraz z opiekunami A. Białas i B. Jurkowską wyruszyło ze szkoły do szkółki Nadleśnictwa na zajęcia dydaktyczne. Pogoda tego dnia była wspaniała,  ciepła i słoneczna. W czasie marszu uczniowie obserwowali zmiany w przyrodzie spowodowane nadejściem jesieni. Na obiekcie szkółki czekał na nas pan Paweł Ciechanowicz. Najpierw zaprosił nas na ognisko i pieczenie kiełbasek. Potem oprowadził nas pokazując uprawy leśne. Na koniec zapoznał uczniów z pracą leśnika. Zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy z wycieczki terenowej.

opiekun koła SKKT

Barbara Jurkowska