21 czerwca 2018 09:19 | Aktualności

„Im Märchenland. Witajcie w naszej bajce, czyli śladami braci Grimm.”

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszego projektu edukacyjnego „Im Märchenland .Witajcie w naszej bajce, czyli śladami braci Grimm.”

Podczas pracy nad projektem  cofnęliśmy się do lat słodkiego dzieciństwa. Mieliśmy okazję przypomnieć sobie zaczarowany świat literatury dziecięcej,  poznawaliśmy słowa i zwroty typowe dla bajek. Uczyliśmy się planowania, współpracy oraz odpowiedzialności za efekty pracy całego zespołu. Wraz z najmłodszymi uczniami wykonywaliśmy plakaty, ilustracje i komiksy do niemieckich bajek. Czytaliśmy baśnie, układaliśmy zagadki, łamigłówki i rebusy, śpiewaliśmy piosenki. Świetnie się razem bawiliśmy, widząc jak entuzjastycznie reagowali na nas nasi koledzy z najmłodszych klas.

Pozdrawiamy!!!

klasa 2c gimnazjum