19 czerwca 2018 08:52 | Aktualności

BEZPIECZNE WAKACJE

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, każdy uczeń wyczekuje ostatniego dzwonka  w roku szkolnym 2017/2018. W piątek 15 czerwca 2018 uczniów z klas 0 – III odwiedziła st. asp. Iwona Ciszewska, aby przypomnieć najmłodszym dzieciom o bezpieczeństwie podczas letnich ferii. Policjantka opowiedziała uczniom o zagrożeniach, które mogą napotkać poza domem, nad jeziorem, w lesie czy w górach. Dzieci wykazały się doskonałą znajomością numerów alarmowych, pod którymi mogą szukać pomocy w trudnych sytuacjach. Na koniec spotkania każdy uczeń otrzymał mini książeczkę i naklejkę dotyczącą bezpiecznych wakacji.

p1.jpg

p2.jpg