20 czerwca 2018 11:34 | Aktualności

„MAM TALENT”

W naszej szkole wielu uczniów posiada różne zdolności. Można się było o tym przekonać podczas szkolnego konkursu i pokazu talentów. W czerwcu odbyły się dwa spotkania, na których uczniowie prezentowali swoje zdolności. 6 czerwca na scenie wystąpili uczniowie klas IV – VII oraz gimnazjum. Młodzi artyści tańczyli, śpiewali, recytowali wiersze i grali na instrumentach. Każdy występ był bacznie obserwowany przez jury w składzie: Joanna Olszewska – Gredka (Dyrektor MDK) oraz Anna Molsa (pedagog szkolny). Natomiast 19 czerwca swoje talenty przedstawili uczniowie klas I – III. Młodsi uczestnicy również pokazali artystyczną duszę śpiewając, tańcząc i przedstawiając elementy gimnastyki akrobatycznej. Jury (Maja Michałek – psycholog szkolny, Anna Klimas – Guzenda – nauczyciel) przyglądało się występom, aby ocenić uczestników. Jak się okazało uczniowie naszej szkoły są tak utalentowani, że jury postanowiło nagrodzić wszystkich uczestników. Doceniono zaangażowanie, pracę, talent i przede wszystkim odwagę, która skłoniła dzieci do podzielenia się swoim talentem z innymi. Każdy artysta otrzymał upominek, dyplom i uznanie uczniów, nauczycieli i dyrekcji.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!