18 czerwca 2018 12:33 | Aktualności

Aktywna przerwa z gitarowym brzmieniem

Ostatnio Naszą polką zamieniliśmy dziedziniec szkolny w parkiet taneczny, natomiast dnia 13 czerwca z Orlika uczyniliśmy miejsce prawie piknikowe. Tego dnia odbyła się druga akcja profilaktyczno-integracyjna "Aktywna przerwa z gitarowym brzmieniem", w czasie której uczniowie klas podstawowych IV-VII i gimnazjalnych mieli okazje pośpiewać do dźwięków gitary. Uczniowie blyskawicznie nauczyli sie nieznanych piosenek i tchnęli w nie mnóstwo radości i świeżości. Ci, którzy zaangażowali sie w aktywność, mieli możliwość odreagowania napiecia oraz doznania przyjemności płynacej ze wspólnej zabawy. Czas spędzony na powietrzu w towarzystwie znajomych i przyjaciół z elementami rozrywki muzycznej jest niewatpliwie zdrowym i rozwojowym sposobem spędzania czasu wolnego dla dzieci, młodzieży, a także dorosłych. Było już tańczenie i śpiewanie, zobaczymy co czeka nas dalej... :)
Psycholog wyraża wdzieczność wobec wszystkich zaangażowanych w pomoc w realizacji akcji!

Maja Michalek