12 czerwca 2018 14:26 | Aktualności

Kolejna akcja „Czysty Aniołek”

Już drugi raz uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Akcji „Czysty Aniołek”. Celem jest zbiórka środków czystości dla najuboższych dzieci, a patronuje jej Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak. Zostały zebrane podstawowe środki do higieny osobistej takie jak – mydła, szampony, pasty i szczoteczki do zębów oraz środki do utrzymania porządku we własnym otoczeniu – płyny do mycia naczyń, podłóg okien, czy proszki do prania. Wszystkie detergenty zostały przekazane do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ośnie Lubuskim, które później Pani Dyrektor Anna Pokrzywka przekaże najbardziej potrzebującym.

czysty_aniolek.png

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim wychowankom szkoły za udział w Akcji, za okazanie empatii i zapału do podzielenia się z drugim człowiekiem najistotniejszymi środkami umożliwiającymi prawidłowe funkcjonowanie w życiu codziennym.

Marta Róż