12 czerwca 2018 12:13 | Aktualności

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

27 kwietnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w eliminacjach do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Słubicach.

Po dotarciu na miejsce rozpoczął się apel, na którym P. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Słubicach, ogłosiła zasady oraz przebieg wszystkich konkurencji. Pierwszym wyzwaniem dla uczniów szkół podstawowych okazał się tor przeszkód oraz miasto ruchu. Uczniowie gimnazjum zmierzyli się z  pisemnym testem ze znajomości przepisów drogowych. Po ukończeniu tego etapu nastąpiła zamiana ról między nimi. Ostatnią konkurencją była pierwsza pomoc medyczna.

Uczniowie gimnazjum: Kacper Kołosowski ( inwidualnie 3 m.), Mateusz Róż, Magda Socha zajęli 3-cie miejsce, w kategorii szkół podstawowych nasi uczniowie: Amelia Nawrocka, Patryk Róż(ind.3-cie m.), Błażej Zwierzchoń, również stanęli na podium zajmując 3-cie miejsce.

20180427_161917resizer1500q80.jpg

16 maja w Międzyrzeczu odbył się kolejny etap konkursu, do którego zakwalifikowała się młodsza drużyna z ośniańskiej szkoły.

Gratulujemy sukcesów oraz życzymy dalszego rozwoju i udziału w życiu szkoły.