04 czerwca 2018 10:10 | Aktualności

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY "MAT-RZEPKA''

29 maja 2018 r. w Rzepinie odbył się MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY "MAT-RZEPKA". W konkursie brali udział uczniowie z powiatu słubickiego i sulęcińskiego. W sumie do zmagań matematycznych przystąpiło 24 zawodników. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów klas trzecich szkoły podstawowej. Każdy uczeń otrzymał zestaw zadań do rozwiązania.Dzieci mogły wykazać się wiadomościami i umiejętnościami z zakresu: sprawnego liczenia, rozwiązywania zadań tekstowych, prostych i złożonych, logicznego myślenia i rozumienia pojęć matematycznych. Po zakończeniu zmagań prace zostały sprawdzone i wyłoniono zwycięzców.
Pierwsze miejsce zajął uczeń z naszej szkoły JACEK BIERNACKI z maksymalną liczbą punktów (43 punkty), a ERYK BĄCZYŃSKI znalazł się też w pierwszej dziesiątce.

Gratulujemy i życzymy dalszych osiągnięć!