22 maja 2018 12:27 | Aktualności

Konkurs „Pokonaj niską emisję” rozstrzygnięty

Komisja konkursowa w dniu 17.05.2018 r. wyłoniła najlepsze prace w konkursie plastycznym „Pokonaj niską emisję”, zorganizowanym w ramach programu edukacyjnego z zakresu ochrony powietrza, przeznaczonego dla mieszkańców Gminy Ośno Lubuskie ze szczególnym uwzględnieniem dzieci w wieku szkolnym „Ośno Lubuskie Urzeka Klimatem”. Staranne wykonanie, ilość prac, ciekawy sposób podejścia do tematu przyprawiło komisji trudności w ocenie.

Komisja przyznała nagrody w poszczególnych kategoriach, określonych w regulaminie Konkursu, następującym osobom:

I grupa

dzieci z klas od I-III Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej -  Curie w Ośnie Lubuskim

I miejsce – Błoński Piotr, kl. III c

II miejsce – Zając Krzysztof, kl. I a

III miejsce – Nykiel Franek, I c

Wyróżnienie – Możejko Marcel, kl. I c

Wyróżnienie – Kiewra Karolina, kl. III c

II grupa

dzieci z klas IV-VI Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej -  Curie w Ośnie Lubuskim

I miejsce – Brudzisz Nina, kl. V a

II miejsce – Gałek Weronika, kl. IV b

III miejsce – Byszko Beata, kl. V b

Wyróżnienie – Trzeciak Marek, kl. IV b

Wyróżnienie – Zygmańska Oliwia, kl. V a

imgp6637resizer1500q80.jpg imgp6638resizer1500q80.jpg

imgp6640resizer1500q80.jpg imgp6641resizer1500q80.jpg

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.