16 maja 2018 10:46 | Aktualności

Z przyrodą za pan brat!

Ach ta upragniona wiosna! Wszyscy długą na nią czekaliśmy, aby po krótkich i zimnych dniach cieszyć się urokami pięknych i słonecznych dni. Starsze dzieci przedszkolne cierpliwie wypatrywały powrotu ptaków, obserwowały rozkwitanie kwiatów i rozwijanie się liści na drzewach. Dzieci bacznie przyglądały się przyrodzie podczas spacerów, aby wiedzieć co się w niej zmienia. Założyły także hodowlę kwiatów, żeby wiosna zawitała w ich klasach. Jednak największą radość sprawia każdemu korzystanie z uroków pięknej pogody podczas zabaw na świeżym powietrzu. Wspólne wyjście na pobliski plac zabaw zawsze jest poprzedzane głośnym „huurrraa!”. Aby w pełni cieszyć się świetną i bezpieczną zabawą w tym miejscu dzieci wspólnie posprzątały przedszkolny plac zabaw. Akcja porządkowania miejsca ważnego dla przedszkolaków była okazją do przypomnienia jak należy dbać o przyrodę, która jest skarbem wszystkich!

img_20180514_105601resizer1500q80.jpg