11 maja 2018 12:09 | Aktualności

Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

W dniach 8-9 maja bieżącego roku szkolnego w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek oraz Dnia Bibliotekarza, uczniowie klas III a i III b gimnazjum pod opieką bibliotekarki oraz nauczycieli pani Kamilli Kwiręg i pani Jolanty Dancewicz odwiedzili Bibliotekę Miejską.

Panie bibliotekarki Katarzyna Jagiełło i Danuta Zdanowska zapoznały uczniów ze zbiorami, zasadami wypożyczania, funkcjonowaniem biblioteki oraz działalnością kół zainteresowań przy Domu Kultury.

Ponadto uczniowie mieli możliwość obejrzenia wystawy prac plastycznych - akwarel autorstwa bibliotekarki szkolnej pani Justyny Kramarzewskiej.