09 kwietnia 2018 11:18 | Aktualności

Konkurs „Pokonaj niską emisję”

Konkurs organizowany jest w ramach programu edukacyjnego z zakresu ochrony powietrza „Ośno Lubuskie Urzeka Klimatem”, którego zadaniem jest uwrażliwienie dzieci i młodzieży na piękno miejscowości w której mieszkamy - Ośna Lubuskiego. Aby zadbać o naszą  „małą ojczyznę” należy w pierwszej kolejności zadbać o powietrze, którym oddychamy. Jednym z działań tego projektu jest konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży z klas I-VI „Pokonaj niską emisję”. Poprzez prace plastyczne możemy pokazać, jak na co dzień dbać o jakość powietrza, którym oddychamy.

Konkurs ten odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III i klasy IV – VI, w dniach od 09.04.2018 r. do 10.05.2018 r. Na zwycięzców i wyróżnionych czekają cenne nagrody! Szczegółowe informacje zawarte są poniżej w regulaminie konkursu „Pokonaj niską emisję”.

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie.