06 kwietnia 2018 11:09 | Aktualności

"Mam Talent"

28 marca w naszej szkole odbył się konkurs "Mam talent". Gimnazjaliści wytypowali spośród siebie uczniów, którzy zaprezentowali swoje zdolności w różnych dziedzinach. Ostatecznie zgłosiło się dziewięć osób.
Jako pierwsza wystąpiła grupa teatralna w składzie:
Andżelika Banaś, Nikola Szczecińska, Oliwia Wiśniewska, Oliwia Raniewicz, Jakub Paszkowski.
Odegrali oni scenę parodiującą życie w szkole. Ich występ wywołał dużo śmiechu.
Kolejnym uczestnikiem była Emilia Rutkowska z klasy ll b. Zagrała na flecie prostym "Odę do radości".
Swoje umiejętności muzyczne zaprezentowali również chłopcy z kl. ll c. Wykonali piosenkę w języku rosyjskim.
Ostatnim uczestnikiem konkursu była Alicja Didyk, która podzieliła się z nami umiejętnościami wokalnymi.
Jury, w skład którego wchodziły:
Pani mgr Paulina Góral oraz mgr Anna Molsa po dłuższej chwili zastanowienia ogłosiły werdykt. Pierwsze miejsce  zajęła grupa teatralna z kl. ll a. Drudzy na podium stanęli Kacper Hutyra i Kiryl Sakalowski z ll c.

20180328_130700resizer1500q80.jpg

Gratulujemy wygranym i życzymy wszystkim uczestnikom dalszego rozwoju talentów!