28 marca 2018 12:20 | Aktualności

Konkurs „Wielkanocne jajo”

Aby zaakcentować zbliżające się Święta Wielkanocne  odbył się konkurs „Wielkanocne jajo”. Został zorganizowany przez Świetlicę Szkolną przy Szkole Podstawowej w Ośnie Lubuskim. W konkursie wzięli udział uczniowie  klas IV – VII z następujących szkół: Szkoła Podstawowa w  Ośnie Lubuskim,  Zespół Szkół w Słońsku, Szkoła Podstawowa w Smogórach oraz Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Ośnie Lubuskim. Komisja konkursowa miała nie lada gratkę aby wyłonić zwycięzców. Przy ocenie prac pod uwagę było zgodność z tematyką,  oryginalność dzieła, estetyka pracy, jak również własnoręczne wykonanie przedmiotu przez ucznia. Wszystkim uczestnikom dziękujemy!

Wyniki przedstawiają się następująco:

Miejsce I

Zuzanna Potopowicz – klasa IV,  Szkoła Podstawowa w Smogórach

Dominika Skałuba – klasa IV C,  Zespół Szkół  - Szkoła Podstawowa  w Słońsku

Miejsce II

Maciej Urbanowicz - klasa VII, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Ośnie Lubuskim

Miejsce III

Beata Byszko – klasa VB, Szkoła Podstawowa w Ośnie Lubuskim

Jagoda Pacholec – klasa IVD, Szkoła Podstawowa w Ośnie Lubuskim

Olga Trzeciak - klasa IV D, Szkoła Podstawowa w Ośnie Lubuskim

Anita Jankowska – klasa IV A, Szkoła Podstawowa w Ośnie Lubuskim

Nikola Kaczmarek – klasa IV A, Szkoła Podstawowa w Ośnie Lubuskim

Wiktoria Wnuk - klasa VII, Szkoła Podstawowa w Smogórach

img_20180327_125551.jpg img_20180327_130601.jpg

Gratuluję zwycięzcom i wyróżnionym. Wszystkim uczestnikom dziękuję za zainteresowanie konkursem i życzę powodzenia w kolejnym konkursie.

Dziękuję także Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.

Marta Róż