19 marca 2018 11:03 | Aktualności

Ogólnopolska Stypendiada Wczesnoszkolna

Dzieci z klas III Szkoły Podstawowej w Ośnie Lubuskim od września 2017 r. na dodatkowych zajęciach przygotowywały się do Ogólnopolskiej Stypendiady Wczesnoszkolnej. Ćwiczono różne umiejętności: ortograficzne, matematyczne, plastyczne i czytelnicze. Systematyczna i sumienna praca dzieci przy zaangażowaniu nauczycieli zaowocowała sukcesem w klasie III c i III a. Dzieci z tych klas zdobyły tytuł finalisty.
Jacek Biernacki uzyskał tytuł finalisty z ortografii, a Iga Miara i Jowita Komenda  zdobyły tytuł finalisty i medale z plastycznej części stypendiady. Medale i dyplomy zwycięzcom zostały wręczone  przez panią dyrektor Monikę Wróbel na szkolnym apelu. Gratulujemy zwycięzcom oraz uczestnikom, gdyż wyniki innych nie odbiegały od finalistów. Życzymy dalszych sukcesów.