19 marca 2018 09:00 | Aktualności

Konkurs Wiedzy Biblijnej "BIBLISTA-JUNIOR" - etap rejonowy

Dnia 15 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie odbył się etap rejonowy Konkursu Wiedzy Biblijnej dla szkół podstawowych Biblista – Junior.

Do konkursu przystąpili uczniowie ze szkół podstawowych z Lubniewic, Sulęcina i Ośna Lubuskiego. Naszą szkołę reprezentowali: Marek Trzeciak z klasy IVb, Emilia Rogoś z klasy IVc i Marta Sitek uczennica klasy Va.

Konkurs składał się z dwóch etapów:

– I część pisemna

– II część ustna

Do etapu diecezjalnego, który odbędzie się 12 kwietnia br.w Seminarium Duchownym w Paradyżu zakwalifikowało się 4 najlepszych uczestników etapu rejonowego.

Zwycięzcą tego etapu została uczennica naszej szkoły- Emilia Rogoś, która zajęła I miejsce. Do grona finalistów należy również Marta Sitek.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!