12 marca 2018 11:19 | Aktualności

Kreatywne zajęcia świetlicowe

Środowa świetlica dla dzieciaków z klas pierwszych zamienia się w pracownię rękodzieła. Celem tych zajęć  jest  rozwijanie umiejętności i zdolności , wyzwalanie ekspresji twórczej, kształtowanie sprawności manualnej. Każdy uczeń może próbować uszyć małą poduszeczkę, maskotkę, wykonać zwierzątko z pomponów (wiele pomysłów czeka na realizację). Ile przy tym radości, dobrej zabawy i zadowolenia z efektów wykonanej pracy. Nie zapominamy o odrabianiu zadań domowych, grach planszowych, ruchowych oraz pracach plastycznych.

Anna Klimas-Guzenda

Kreatywne zajęcia świetlicowe