06 marca 2018 11:08 | Aktualności

Spotkanie z przedstawicielami szkoły ponadgimnazjalnej - Liceum Ogólnokształcące w Rzepinie

Klasy III gimnazjum rozpoczęły cykl spotkań dotyczących wyboru kolejnego etapu edukacji. 6 marca 2018 r. uczniowie mieli okazję zapoznać się z ofertą Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Rzepinie. Przyszli absolwenci naszego gimnazjum obejrzeli z zainteresowaniem prezentację multimedialną, a także wysłuchali obecnych uczniów liceum, którzy opowiedzieli o codziennym szkolnym życiu, atrakcjach, organizowanych wyjazdach. Na zakończenie spotkania gimnazjaliści zostali zaproszeni na dni otwarte w liceum, otrzymali ulotki informacyjne. Mieli również chwilę na krótką rozmowę z Panią pedagog, która serdecznie zapraszała uczniów do skorzystania z przygotowanej oferty.