30 stycznia 2018 10:25 | Aktualności

KONCERT ŚWIĄTECZNO-KARNAWAŁOWY W JĘZYKACH OBCYCH

24 stycznia 2018r. odbył się koncert świąteczno-karnawałowy przygotowany przez uczniów szkoły podstawowej dla rodziców. Swoje umiejętności wokalne i taneczne zaprezentowali uczniowie klas IV-VI, a koncert poprowadziła uczennica klasy IVB, Oliwia Jarosz. Koncert rozpoczęli uczniowie klasy IVB tańcem do piosenki Mariah Carrey „All I want for Christmas is you”, następnie każda klasa zaśpiewała największe świąteczne przeboje. Występy zakończył taniec uczniów klas VA i VB do piosenki Mariah Carrey „Santa Claus is coming to town”.  Było gwarno i wesoło, nie obyło się również bez stresu przed publicznym wystąpieniem, ale mamy nadzieję, że koncert się podobał.

W imieniu uczniów i organizatorów dziękujemy gościom, że zaszczycili nas swoją obecnością.

KONCERT ŚWIĄTECZNO-KARNAWAŁOWY W JĘZYKACH OBCYCH