22 stycznia 2018 10:55 | Aktualności

My się nigdy nie nudzimy!

W  świetlicy klas pierwszych, nie ma czasu na nudę, zawsze coś ciekawego i interesującego się dzieje. Czas spędzony u nas to wspaniała przygoda, podczas której uczniowie odkrywają i ujawniają własne umiejętności, rozwijają swoje zainteresowania, zamiłowania i uzdolnienia.

W piątki, pobyt w świetlicy uatrakcyjniają zajęcia warsztatowe, ułatwiające naszym dzieciom poznanie świata emocji i uczuć.

Wszyscy chętnie i aktywnie pracujemy wycinamy, kleimy, czarujemy cudeńka z tkanin,  robimy pudełeczka, wykonujemy kukiełki….

Troszczymy się, by każdy z nas uczył się nawyków kultury życia codziennego oraz nawiązywał prawidłowe relacje z rówieśnikami. Wspólnie dbamy o czystość i estetyczny wygląd pomieszczeń oraz szanujemy wyposażenie świetlicy tak, by wszystkie gry, książki, zabawki, klocki cieszyły nas jak najdłużej. Dzięki temu czas spędzony w świetlicy jest zawsze miły, radosny i bezpieczny, a przede wszystkim jest wspaniałą, niekończącą się zabawą.

Ilona Maroń

My się nigdy nie nudzimy!