22 grudnia 2017 09:52 | Aktualności

BEZPIECZNE ŚWIĘTA I NOWY ROK

Wielkimi krokami nadchodzą Święta Bożego Narodzenia, a tuż po nich Nowy Rok. Podczas świętowania w gronie rodzinny warto jednak pamiętać  o bezpieczeństwie, tak aby w nadchodzącym 2018 roku wszyscy wrócili zdrowi i szczęśliwi po świątecznej przerwie. 20 grudnia 2018r.  do Szkoły Podstawowej w Ośnie przyjechał przedstawiciel Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Słubicach. St. asp. Kamil Wieczorek przypomniał w ciekawych filmach i prezentacji, jakie niebezpieczeństwa mogą zastać nas podczas rodzinnych spotkań.

W spotkaniu uczestniczyło łącznie 350 uczniów i wychowawcy z klas 0 – III oraz IV – VII. Uczniowie z zainteresowaniem oglądali przygotowane filmy i aktywnie brali udział w dyskusji. Kończąc spotkanie strażak życzył uczniom oraz nauczycielom spokojnych, rodzinnych i przede wszystkim bezpiecznych Świąt.