18 grudnia 2017 09:56 | Aktualności

DZIĘKUJEMY !!!

Kolejny już Kiermasz Bożonarodzeniowy przeszedł do historii. 14 grudnia 2017 roku spotkaliśmy się w Szkole Podstawowej na Świątecznym Kiermaszu. W części artystycznej swoje umiejętności pokazały dzieci z zerówki w „Jasełkach”, dzieci z klas I – II w „Świątecznym Przedstawieniu” oraz dzieci z klas III w „Tańcu Śnieżynek”.

Następnie indywidualnie swój talent wokalny zaprezentowały: Oliwia Jaczyńska z kl. VI a oraz Sara Egwu–James z kl. IV d. Ostatni występ należał do grupy tanecznej „Victor”. Równolegle na korytarzu II piętra odbywała się sprzedaż ciast, pierników i stroików świątecznych.

Dzięki ogromnej pracy członków Stowarzyszenia „Konwalia”, Samorządu Uczniowskiego, uczniów, rodziców i nauczycieli z naszej szkoły w czasie kiermaszu zebraliśmy 4.112 zł. Uzyskana kwota zostanie przeznaczona na stypendia dla wyróżniających się uczniów ze szkoły oraz doposażenie pracowni nauczania początkowego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji kiermaszu!!!