Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim

W roku szkolnym 2017/2018 w szkole realizowano projekty :"OWOCE W SZKOLE", "SZKLANKA MLEKA", "RADOSNA SZKOŁA"

Aktualności

18 grudnia 2017 09:43 | Aktualności

Piłkarska Liga Ministrancka w Piłkę Nożną       Piłkarska Liga Ministrancka w Piłkę Nożną organizowana jest co roku. Pierwszym etapem turnieju są rozgrywki dekanalne. Nasza Parafia należy do dekanatu Rzepin, w skład którego wchodzą następujące parafie: Rzepin, Słubice - Parafia NMP Królowej Polski, Słubice - Parafia Ducha Świętego, Kowalów, Laski Lubuskie, Ośno Lubuskie, Smogóry, Boczów, Gądków Wielki, Cybinka, Białków.
       9 grudnia 2017 r. dzięki życzliwości Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Ośnie Lubuskim udało się zorganizować Ministrancki Turniej Piłki Nożnej w naszej szkole.
Chłopcy są podzieleni na 3 kategorie wiekowe, pierwsza - do lat 12; druga - do lat 15; trzecia - szkoła średnia. Nasi ministranci wzięli udział w rozgrywkach w kategorii pierwszej i drugiej i po zaciętych pojedynkach w niepełnych składach spowodowanych chorobą niektórych zawodników zajęliśmy trzecie miejsca. Zwycięzcy turnieju przechodzą do kolejnych etapów między dekanatami. Finał całego turnieju odbędzie się w maju 2018 roku w Paradyżu.
Oto wyniki: 
Szkoła Średnia: I miejsce - Parafia Rzepin, II miejsce - Parafia Cybinka
Kategoria do 15 lat: I miejsce - Parafia Rzepin, II miejsce - Parafia Słubice,
                              III miejsce - Ośno Lubuskie
Kategoria do 12 lat: I miejsce - Parafia Rzepin, II miejsce - Parafia Słubice,
                              III miejsce - Ośno Lubuskie
 
       Składamy serdeczne podziękowania: Dyrekcji za udostępnienie sali gimnastycznej oraz Panu Arkadiuszowi Jeske i Panu Krzysztofowi Gurgulowi za pomoc w organizacji i za trud sędziowania. 
 
Ks. Mariusz Żurawicz
 

Przeczytano: 279 razy. Wydrukuj|Do góry

Piłkarska Liga Ministrancka w Piłkę Nożną