08 grudnia 2017 13:50 | Aktualności

Wyjazd do teatru w Gorzowie Wlkp.

5 grudnia 2017 dzieci z klasy Ia, IIa, IIIa i IIIb uczestniczyły w wycieczce autokarowej do teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim.

Celem wycieczki było obejrzenie spektaklu „Tygrys tańczy dla Szu – Hin” w wykonaniu profesjonalnych aktorów, rozbudzenie zainteresowań teatralnych dzieci, uczenie się kultury odbioru sztuki.

Dzieci obejrzały uroczy, mądry, zabawny i wzruszający spektakl o odwadze, szacunku i miłości do drugiego człowieka. Z zapartym tchem i wypiekami na twarzy śledziły pełną przygód opowieść o małej dziewczynce Szu – Hin, która za wszelką cenę chciała wyleczyć chorego braciszka, a jej postepowanie nauczyło nas, iż to, co w życiu ważne, wymaga przemyślenia i zaangażowania. Kolejny raz przekonujemy się, że miłość i odwaga naprawdę się w życiu opłaca.