11 października 2017 14:28 | Aktualności

Konkurs biblioteczny „Co to jest? Co nieco o szkole i bibliotece”

5 października 2017r.  w Międzynarodowym Miesiącu Bibliotek Szkolnych bibliotekarka szkolna pani Justyna Kramarzewska zorganizowała w naszej szkole konkurs biblioteczny „Co to jest? Co nieco o szkole i bibliotece” dla klas III szkoły podstawowej, w którym wzięło udział 32 uczniów.

Pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Piątek z klasy III b, drugie miejsce – Zofia Jagła z klasyIII b, za które otrzymały nagrody książkowe. Za zajęcie trzeciego miejsce zostali wyróżnieni następujący uczniowie: Martyna Balcewicz z klasy III d, Klaudia Hertel z klasy III c, Karolina Kiewra z klasy III c i Dominik Serwin z klasy III b.

Nagrody i wyróżnienia uroczyście wręczyła i pogratulowała pani dyrektor Monika Wróbel i bibliotekarka szkolna Justyna Kramarzewska.