03 października 2017 09:25 | Aktualności

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM!

27 i 28 września 2017 odbyły się w naszej szkole spotkania z policjantami z posterunku w Ośnie Lubuskim. Policjanci przygotowali prezentację multimedialną oraz film o bezpieczeństwie dzieci w drodze do i ze szkoły. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie z klas 0 – IV, w sumie około 230 osób. Policjantka Iwona Ciszewska przypomniała zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, właściwego zachowania się wobec obcych osób, zwierząt oraz przypomniała o innych niebezpieczeństwach, które mogą spotkać dzieci. Cykliczne spotkania z policją i innymi osobami są organizowane w ciągu roku szkolnego, aby przypominać i uczyć, że uczniowie świadomie muszą dbać o swoje bezpieczeństwo w różnych życiowych sytuacjach.