02 października 2017 10:32 | Aktualności

„DEBEŚCIAKI NIE PALĄ!”

Serdecznie zapraszam do konkursu uczniów II i III klas gimnazjum. Celem konkursu jest opracowanie memu (informacji w formie grafiki, obrazków, zdań, słów) o tematyce antynikotynowej, związanej z negatywnymi skutkami palenia tytoniu, promowaniem niepalenia oraz kształtowaniem postaw asertywnych wobec osób palących papierosy.

UWAGA!

1. Mem powinien być czytelny, składać się z części graficznej i opisu, w formacie jpg, max 500 kB.

2. Autorem pracy może być tylko 1 osoba. Uczestnik może wykonać 2 prace konkursowe.

3. Memy należy zgrać na płytę CD i dostarczyć do pedagoga szkolnego do 20 listopada 2017 (prace zostaną wysłane do organizatora konkursu).

4. Prace konkursowe zostaną zamieszczone na facebooku Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Gorzowie Wlkp. do 15 grudnia 2017.

5. Następnie odbędzie się głosowanie przy pomocy tzw. „lajków”. Głosowanie trwa od 15 grudnia 2017 do 15 stycznia 2018. Wygrywa mem z największą ilością głosów.

6. Organizatorem konkursu jest Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Gorzowie Wlkp. oraz Powiatowe Stacje Sanitarno – Epidemiologiczne z województwa lubuskiego.

Zapraszam do zabawy!

Dla zwycięzców przewidziane są cenne nagrody!

Szczegółowy regulamin i inne informacje związane z konkursem są dostępne w gabinecie pedagoga szkolnego (sala nr 24).

Anna Molsa