23 czerwca 2017 20:40 | Aktualności

Ach co to był za bal!

21 czerwca 2017r. w Azalii odbył się bal gimnazjalny uczniów klas trzecich. Można go porównać z licealną studniówką i jeśli chodzi o atmosferę, czy kreacje uczestników na pewno w niczym jej nie ustępował. Zarówno dziewczęta, jak i młodzi dżentelmeni swoim przepięknym wyglądem oraz znakomitym zachowaniem udowodnili, że to spotkanie nie było kolejną szkolną dyskoteką, tylko rzeczywiście balem absolwentów. Nie zabrakło, oczywiście, gości. Swoją obecnością trzecioklasistów zaszczycili: burmistrz Ośna Pan Stanisław Kozłowski, dyrekcja szkoły w osobach Pani Moniki Wróbel i Kamilli Kwiręg oraz grupa nauczycieli. Nad przebiegiem zabawy czuwała duża grupa rodziców, którzy niejednokrotnie z łezką w oku przyglądali się swoim jeszcze nie tak dawno dzieciaczkom, a dziś już poważnej młodzieży. Bal jak na poważną uroczystość przystało rozpoczął się przemówieniem Pani Dyrektor, a następnie przepięknym polonezem wykonanym na placu przed Domem Kultury. Taniec wzbudził zachwyt nie tylko gości i rodziców, ale także sporej grupy przechodniów, którzy zatrzymali się na dźwięk muzyki. Po polonezie uczestnicy zabawy przenieśli się do Azalii, by tam kontynuować przyjemne spotkanie. Początkowo onieśmieleni obecnością gości i rodziców uczniowie z czasem nabrali pewności siebie i gdy DJ ogłosił koniec zabawy, słychać było głośny jęk zawodu, że to już koniec. Zabawa naprawdę była przednia i z przyjemnością można powiedzieć, że absolwenci pokazali klasę.

No cóż, wszystko co dobre, kiedyś się kończy, tak jak bal gimnazjalny , ale też nauka w gimnazjum.