07 czerwca 2017 13:44 | Aktualności

Akcja „Czysty Aniołek”

Na przełomie maja i czerwca 2017 roku uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Ośnie Lubuskim wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Czysty Aniołek”. Celem akcji była zbiórka środków czystości dla najuboższych dzieci. Uczniowie przynieśli mydła, pasty i szczoteczki do zębów, gąbki do mycia, papier toaletowy, szampony jak również płyny i ściereczki do mycia naczyń. Wszystkie zebrane środki zostały przekazane pani Annie Pokrzywka - kierownikowi  Ośrodka Pomocy Społecznej, która rozdysponuje je wśród potrzebujących.

Bardzo dziękuję wszystkim uczniom, którzy przynieśli środki czystości, a tym samym wywołali uśmiech na twarzach potrzebujących rówieśników.

Koordynator akcji w ZSP

w Ośnie Lubuskim