23 maja 2017 10:01 | Aktualności

Czwarta Szkolna Debata Oksfordzka

dsc05110resizer1500q80.jpg

18 maja 2017 roku w naszej szkole odbyła się Czwarta Szkolna Debata Oksfordzka, której teza brzmiała: „Internet ma pozytywny wpływ na młodego człowieka”. Argumenty przeciwko tezie zgłaszali: Kacper Ligowski, Patrycja Dolińska, Natalia Skórzewska, Karolina Rozum i Bartek Matuszczak. Po stronie propozycji stali uczniowie : Ola Madeksza, Miłosz Aniśko, Jakub Goroch, Daniel Marciniak i Szymon Sadowski. Debatą kierowała pani marszałek Natalia Molsa z pomocą pani sekretarz Kornelii Gałosz. Całość przygotowała pani Ilona Maroń pełniąca funkcję opiekuna SU.

Dyskusję zawzięcie toczyła propozycja, jak i opozycja. Uczniowie przedstawiali ciekawe argumenty ze sprawdzonych źródeł, a publiczność aktywnie brała udział w debacie  i zadawala mnóstwo pytań. Na zakończenie przeprowadzone zostało głosowanie wśród publiczności. Zdecydowana większość obecnych stwierdziła, że internet ma pozytywny wpływ na młodego człowieka.

Czwarta Szkolna Debata Oksfordzka