28 kwietnia 2017 16:54 | Aktualności

Bo sport to zdrowie!!!

22 kwietnia 6-latki z naszej szkoły  brały udział w Spartakiadzie zorganizowanej przez Samorządowe Przedszkole z Ośna Lubuskiego w Zespole Szkół Publicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie. Podczas gdy drużyny sprawdzały swoje umiejętności sportowe, rodzice gorąco dopingowali swoje pociechy. Przedszkolaki wykazały się dużą sprawnością fizyczną, przestrzegały zasad zdrowej rywalizacji, świetnie bawiły się, pracując w zespole.  Amosfera w czasie imprezy była wspaniała, na twarzach dzieci i rodziców gościł uśmiech i zadowolenie. Wszystkie drużyny zostały nagrodzone pucharami, zaś każde dziecko otrzymało medal. Konkurs wzbudził wiele pozytywnych emocji. Najważniejsze jednak, że podczas zawodów uczestnikom towarzyszyło hasło: "Nieważne kto wygra, nieważne kto gra, byleby zabawa była na 102" :).