27 kwietnia 2017 14:10 | Aktualności

Konkurs „Ratujemy i uczymy ratować”

Dzieci z klasy III d Szkoły Podstawowej wzięły udział w VI edycji konkursu „Ratujemy i uczymy ratować”, którego organizatorem jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Celem konkursu jest stworzenie  okazji do promocji zasad udzielania pierwszej pomocy wśród uczniów szkół podstawowych, nauczycieli oraz ich rodzin i najbliższych. Uczniowie wspólnie wykonali plakat pt. „Wezwanie pomocy”, który został wysłany do Warszawy.

wop4.jpg

Niestety nie udało się nam przejść do kolejnego etapu konkursu, ale podczas wspólnych działań dzieci przypomniały sobie, jak zachować się w trudnych sytuacjach, kiedy trzeba komuś udzielić pomocy.