Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim

W roku szkolnym 2017/2018 w szkole realizowano projekty :"OWOCE W SZKOLE", "SZKLANKA MLEKA", "RADOSNA SZKOŁA"

Aktualności

17 kwietnia 2017 09:01 | Aktualności

Wycieczka do Zielonej Góry

 

 

       Dnia 7 kwietnia 2017r. 19 uczniów klas Ia, Ib oraz Ic gimnazjum uczestniczyło w wycieczce do Zielonej Góry. Pierwszy punktem programu wycieczki było Centrum Przyrodnicze, w którym uczniowie naszej szkoły miło spędzili czas oraz poznali wiele nowinek z zakresu fizyki i przyrody. Kolejnym miejscem, którego nie można pominąć w Zielonej Górze jest Planetarium. To tam uczniowie wraz z opiekunami wycieczki obejrzeli ciekawy film pod tytułem " Ziemia we Wszechświecie".
       Głównym celem niniejszego wyjazdu był jednak Park Trampoli "SKOKOLOCO".  Uczniowie na miejscu otrzymali skarpety antypoślizgowe, a następnie zapoznali się z instruktażem bezpiecznego korzystania z obiektu. Pod czujnym okiem trenerki rozpoczęli rozgrzewkę. Przez godzinę każdy mógł korzystać z dowolnego miejsca całego obiektu.  A było w czym wybierać .... Boisko do zbijaka, basen z gąbkami, boisko do koszykówki - każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie. Wszystkim bardzo się podobała, panowała przyjacielska atmosfera. Była to dla naszych uczniów ciekawa forma rekreacji.

Po cały dniu wrażeń uczniowie wrócili wieczorem do Ośna. Warto nadmienić , iż podróż odbywała się koleją - dla tych podróżówali pierszy raz była to dodatkowa atrakcja.

Opiekę nad uczniami sprawowały wychowawczynie pani B. Jurkowska oraz I. Gałosz

 

 

Przeczytano: 341 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: