31 marca 2017 09:17 | Aktualności

XVI Powiatowy Konkurs Matematyczny

W dniu 10 marca 2017 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Zbigniewa Herberta w Słubicach odbył się XVI Powiatowy Konkurs Matematyczny dla klas gimnazjalnych. Do konkursu zgłosiło się 5 drużyn, w tym reprezentanci z klasy III b naszego Gimnazjum:

Natalia Molsa, Szymon Sadowski, Marcel Żurański i Miłosz Aniśko.

W konkursie uczniowie rywalizowali indywidualnie i drużynowo. Mogli sprawdzić swoje umiejętności w zadaniach nietypowych, problemowych.

W klasyfikacji drużynowej najlepsi okazali się matematycy z Gimnazjum Nr 2 w Słubicach, II miejsce wywalczyli gimnazjaliści z Zespołu Szkół Publicznych w Ośnie Lubuskim, zaś miejsce III zajęło Gimnazjum Nr 1 w Słubicach.

Gratulujemy!